Dział handlowy

Dział handlowy

Północno-wschodni

Zbigniew Głębocki
Kierownik regionu
tel. +48 607 650 355
e-mail: zbigniew.glebocki@techsterowniki.pl

 

Województwa:

pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Region: Północno-wschodni

Północno-zachodni

Patryk Olszewski
Kierownik regionu
tel. +48 506 419 287
e-mail: p.olszewski@techsterowniki.pl

 

Województwa:

zachodnio-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie, północna część lubuskiego

Region: Północno-zachodni

Południowo-wschodni

Łukasz Szerląg
Kierownik regionu
tel. +48 665 654 011
e-mail: lukasz.szerlag@techsterowniki.pl

 

Województwa:

małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie,

Region: Południowo-wschodni

Południowo-zachodni

Marek Litwiński
Kierownik regionu
tel. +48 665 191 635
e-mail: marek.litwinski@techsterowniki.pl

 

Województwa:

dolnośląskie, opolskie, śląskie, południowa część lubuskiego

Region: Południowo-zachodni

Przedstawiciele handlowi

Karel Stecker
Przedstawiciel Czechy
tel. +420 733 180 377
e-mail: karel.stecker@techsterowniki.pl

Andrzej Maciejczyk
Przedstawiciel handlowy rynki wschodnioeuropejskie
tel. +48 607 809 077
e-mail: andrzej.maciejczyk@techsterowniki.pl

Jaroslav Kuca
Przedstawiciel Słowacja
tel. +421 915 793 964
e-mail: jaroslav.kuca@tech-reg.com

Dział handlowy

Rafał Surma
Dyrektor handlowy
e-mail: surma@techsterowniki.pl

Adam Matusiak
Kierownik działu eksportu
tel. +48 665 650 781
e-mail: matusiak@techsterowniki.pl

Mariusz Kolonko
Kierownik działu handlowego
e-mail: kolonko@techsterowniki.pl

Marta Żydek
Kupiec
e-mail: marta.zydek@techsterowniki.pl

Zamówienia towarów prosimy kierować bezpośrednio na: zamowienia@techsterowniki.pl

 


Partnerzy handlowi:

Tóth Attila
Partner handlowy Węgry
tel. +36 70 362 48 93
e-mail: info@tech-reg.hu

 

Lucian Hercut
Partner handlowy Rumunia
tel. +40 766 421 174
e-mail: lucian.hercut@tech-controllers.ro