Przygotuj się do sezonu grzewczego ze Zbigniewem Urbańskim

Wielkimi krokami zbliża się sezon grzewczy. A razem z nim typowe problemy związane z ogrzewaniem: za ciepło, za zimno, zbyt wysokie rachunki. Można temu jednak łatwo zaradzić. Wystarczy zamontować na grzejnikach nowoczesne siłowniki do zaworów grzejnikowych i sterować nimi bezprzewodowo. Zobacz, jak zrobił to Zbigniew Urbański. Sprawdź, czego potrzebujesz, by w nowym sezonie grzewczym zarządzać ogrzewaniem łatwiej, szybciej i wydajniej.

Przygotuj się do sezonu grzewczego ze Zbigniewem Urbańskim

Bezprzewodowy elektroniczny termostat

Stare, ręczne pokrętła na grzejniki to już prawie zabytek. Rozwiązaniem na miarę XXI wieku są elektroniczne, działające bezprzewodowo termostaty grzejnikowe STT-868. Ich montaż jest dziecinnie prosty. Bezprzewodowy siłownik elektryczny wystarczy przykręcić do głowicy grzejnika, założyć baterie i zarejestrować w sterowniku głównym. W ten sposób wprowadzimy nową technologię do swojego domu i zadbamy o komfortową temperaturę w pomieszczeniach na co dzień.

8, a nawet 16 stref pod kontrolą z poziomu jednego urządzenia

Po zamontowaniu na grzejniku siłownika pozostaje tylko zarejestrować go w urządzeniu głównym, czyli bezprzewodowym, domowym regulatorze ST-8S WiFi, który łączy się z domową siecią WiFi. Z tym urządzeniem można kontrolować i edytować temperaturę w tylu pomieszczeniach, w ilu mamy zamontowane siłowniki (maksymalnie 8 pomieszczeń, w każdym z nich można zamontować aż 6 siłowników). Jeszcze większe możliwości daje najnowszy produkt firmy TECH Sterowniki ST-16S WiFi, który pozwala na kontrolę aż 16 stref w swoim domu!

Kontrola temperatury w pracy, w domu, na zakupach

Milion spraw na głowie i znacznie za mało czasu to chleb powszedni dla większości z nas. I tak jeden raz, drugi, trzeci zapominamy obniżyć temperaturę wychodząc z domu, a rachunki rosną. Jest i na to sposób. Aplikacja do zarządzania ogrzewaniem eModul pozwoli edytować temperaturę w pomieszczeniach z każdego miejsca na Ziemi szybko i skutecznie.

Brzmi jak opis sceny z filmu fantasy? Przekonaj się, że to nie fikcja. Zobacz jak dziennikarz i prezenter technologiczny Zbigniew Urbański montuje w swoim mieszkaniu system zarządzania ogrzewaniem firmy TECH Sterowniki. A wszystko na łamach programu Dzień Dobry Lato WP.


Źródło: #dzieńdobryLatoWP, telewizja WP

Wirtualna Polska i TECH Sterowniki

Firma TECH Sterowniki nawiązała współpracę reklamową z grupą Wirtualna Polska. W ramach prowadzonych działań, w programie Dzień Dobry WP prezentowane są produkty firmy TECH Sterowniki. Dodatkowo na stronie: http://techsterowniki.wp.pl/ pojawiła się seria artykułów omawiających różne zagadnienia związane z nowoczesnym sterowaniem ogrzewaniem.Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl
697-837-877