Gotowi na podbój Mediolanu! TECH Sterowniki na targach MCE

Zbliżają się MCE 2024 - międzynarodowe targi branży HVAC+R, odbywające się w Mediolanie w dniach 12 - 15 marca. To globalne wydarzenie poświęcone inżynierii instalacji lądowych i przemysłowych, klimatyzacji i odnawialnym źródłom energii, którego oczywiście nie mogliśmy przegapić!

Gotowi na podbój Mediolanu! TECH Sterowniki na targach MCE

Poznaj nowości i trendy branży

Mostra Convegno Expocomfort to unikalne miejsce na rynku oraz globalne wydarzenie, podczas którego firmy z sektorów HVAC+R, odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej gromadzą się, aby prezentować najnowsze technologie, rozwiązania i systemy dla inteligentnych budynków w sektorze komercyjnym, przemysłowym i mieszkaniowym.

Podczas targów zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania sterowania ogrzewaniem oraz inteligentnym domem przy użyciu systemu Sinum, pokażemy jak działają nasze produkty oraz chętnie omówimy rozwiązania zaprojektowane dla bezpiecznego, efektywnego i ekologicznego zarządzania energią w budownictwie.

Spotkajmy się na MCE 2024 w Mediolanie

Zapraszamy Cię do rozmowy z naszymi ekspertami podczas targów MCE 2024 w Mediolanie! Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko TECH Sterowniki? Otrzymasz porady dotyczące projektowania i działania systemu, konsultacje techniczne, prezentację działania urządzeń i dostępnych rozwiązań oraz możliwość zobaczenia produktów TECH Sterowniki w akcji.

Targi MCE to świetna okazja, aby zgłębić tajniki ekologicznego podejścia dostępnego w ramach naszego systemu Sinum. Czeka na Was prezentacja najnowszych rozwiązań w dziedzinie sterowania inteligentnym domem, z uwzględnieniem innowacyjnych możliwości integracji odnawialnych źródeł energii.Nasi eksperci będą dostępni, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, przedstawić możliwości integracji odnawialnych źródeł energii z systemem Sinum oraz omówić praktyczne zastosowania energii słonecznej oraz innych ekologicznych źródeł ciepła w efektywnym ogrzewaniu domu.

Kiedy? 

12-15 marca 2024

Gdzie? 

Fiera Milano, Mediolan, Włochy

Stoisko K51, hala nr 3

Zarezerwuj czas na spotkanie z nami i umów się, aby poznać bliżej świat TECH Sterowników. Nie możemy się doczekać się spotkania z Tobą w Mediolanie!Autor:
rzecznik@techsterowniki.pl
Załączniki:
targi_mce2024.png