Witamy na blogu firmy TECH!

O nas   |   06.05.2015

Drodzy Czytelnicy,

niezwykle miło powitać Was na oficjalnym blogu firmy TECH - polskiego producenta sterowników i regulatorów do instalacji grzewczych. To nowe miejsce w sieci, w którym znajdziecie ciekawe opinie, porady i wskazówki dot. budowy domu, remontu instalacji, wyboru źródeł ciepła czy optymalizacji kosztów ogrzewania. Chcielibyśmy, aby nasz blog był dla Was kompendium praktycznej wiedzy, która pomoże zwiększać wygodę użytkowania i komfort cieplny w domach i mieszkaniach. Nasi eksperci dostarczą Wam rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz instrukcji, a także odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania.

Blog będzie również miejscem, w którym opowiemy Wam co u nas słychać, pochwalimy się osiągnięciami, zaprezentujemy nowości produktowe, podsumujemy targi i konferencje, przedstawimy kierunki rozwoju. Spodziewajcie się nowego artykułu w każdy wtorek!

A już dziś na blogu prezentujemy Wam funkcjonalności zupełnie nowej strony firmy TECH. Jak pewnie zauważyliście - idziemy z duchem czasu, dlatego prezentujemy się Wam w świeżej, przejrzystej i przede wszystkim - responsywnej odsłonie. Teraz w każdej przeglądarce internetowej, na tabletach i smartfonach, strona firmy TECH wyświetli się czytelnie, a przejrzysta struktura serwisu sprzyjać będzie eksplorowaniu jej treści.

Jasny, stonowany i nowoczesny design oraz dostosowanie witryny do wyświetlania na urządzeniach mobilnych to jednak nie wszystko. Na nowej stronie znalazło się miejsce dla intuicyjnego narzędzia, ułatwiającego poszukiwanie dystrybutora. Interaktywna mapka znajdująca się na stronie głównej oraz podstronie Dystrybucja pomoże wyszukać odpowiedni kontakt w najbliższej okolicy. Funkcjonalne mapki zintegrowane z Google Maps w dziale Kontakt pomogą zlokalizować poszczególne zakłady i siedzibę główną firmy.

Przydatną funkcją jest także możliwość zapisu na Akademię Instalatora poprzez stronę internetową. Od dziś wystarczy wypełnić formularz online, by zapisać się na wybrany termin bezpłatnych szkoleń. Bez telefonów i długiego czekania. Każdy ubiegający się o uczestnictwo w Akademii, otrzyma mailowe potwierdzenie udziału, a na kilka dni wcześniej – zostanie telefonicznie poinformowany o zbliżającym się terminie szkolenia w celu potwierdzenia przybycia.

Mamy nadzieję, że nasza nowa odsłona przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy również na fanpage firmy TECH na Facebooku!

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

Brak komentarzy