Jak ciepło jest w Twoim domu? Ankieta i konkurs

Raporty   |   Raporty   |   06.12.2016

Firma TECH Sterowniki zaprasza wszystkich internautów do wypełnienia ankiety dotyczącej kluczowych zagadnień związanych z ogrzewaniem w gospodarstwach domowych. Pytania dotyczą m.in. rodzajów źródeł ciepła, temperatury panującej w pomieszczeniach oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w instalacjach grzewczych. Odpowiedzi na pytania pozwolą nam ustalić jak wygląda aktualnie sytuacja grzewcza w gospodarstwach domowych oraz poznać oczekiwania Polaków wobec systemów ogrzewania w przyszłości. Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi na zawarte w ankiecie, specjalne pytanie konkursowe otrzymają zestaw gadżetów od firmy TECH Sterowniki.

Ogrzewanie wczoraj i dziś

Zapewnienie optymalnej temperatury w pomieszczeniach jest jednym z głównych wyzwań, jakie stoją przed właścicielami budynków mieszkalnych w okresie jesienno-zimowym. Każdy z nas lubi, gdy w domu jest ciepło, ale ogrzewanie wciąż generuje poważne wydatki w budżecie domowym. Stąd obok tradycyjnych źródeł ogrzewania wdrażane są nowe rozwiązania, których celem jest obniżenie kosztów przy zachowaniu wysokiego komfortu cieplnego. Coraz więcej mówi się o zastosowaniu alternatywnych źródeł ciepła, zwracając uwagę na coraz gorszy stan powietrza w Polsce, wynikający w dużej mierze ze złych nawyków związanych z ogrzewaniem budynków mieszkalnych.

W kontekście zachodzących zmian pozostaje pytanie na ile ogrzewanie w polskich domach jest nowoczesne? Czy i jak wykorzystywane są możliwości związane z zarządzaniem ogrzewaniem i koncepcją inteligentnego domu?

Struktura ankiety

Przygotowana przez nas ankieta składa się z kilkunastu pytań, z których zdecydowana większość to pytania zamknięte. Dotyczą one najczęściej poruszanych aspektów związanych z ogrzewaniem w polskich domostwach. W ankiecie pytamy o źródło ogrzewania domów, temperaturę utrzymywaną w pomieszczeniach i ponoszone w jej konsekwencji koszty. Pragniemy dowiedzieć się czy Polacy korzystają z możliwości zarządzania temperaturą, wprowadzają do swoich domów nowoczesne rozwiązania technologiczne i jakie są ich oczekiwania wobec systemów ogrzewania w przyszłości.

Wszystkie zebrane przez nas dane pozostaną anonimowe. Wypełnienie całej ankiety potrwa zaledwie kilka minut.

Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj nagrodę 

W ramach ankiety przygotowaliśmy także dodatkowe, nieobowiązkowe pytanie konkursowe.
Chcemy się w nim dowiedzieć jak Wy oszczędzacie ciepło w swoim domu. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 5 najciekawszych, a ich autorów nagrodzimy gadżetami od firmy TECH Sterowniki.

Odpowiedzi na pytania ankietowe będziemy zbierać do 15 stycznia przyszłego roku. O wynikach ankiety poinformujemy Was w specjalnym raporcie, który opublikujemy na naszym blogu tuż po Nowym Roku!

Zachęcamy do udziału w badaniu! Ankietę można wypełnić poniżej.

Oceń lub podziel się

Zapisz się do newslettera

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!

Twój komentarz

- pole wymagane

Komentarze

- Adam

Wesołych Świąt :D

Odpowiedz