Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH – wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH – wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

Firma TECH Sterowniki zaprasza wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB oraz smartfon Apple iPhone SE 16, o łącznej wartości 3500 zł. Aby móc walczyć o cenne nagrody należy nagrać krótki film prezentujący w oryginalny sposób urządzenie firmy TECH. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 8 września 2016 roku.

Konkurs TECHnologicznie nakręceni

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Nagrać swoim smartfonem, aparatem lub kamerą krótki film, w którym w niebanalny sposób zostanie zaprezentowane urządzenie firmy TECH.
  2. Wgrać filmik na YouTube, dodając w tytule hasło: „Konkurs TECHnologicznie nakręceni”, a w opisie filmiku link prowadzący do strony konkursowej: http://www.techsterowniki.pl/konkurs.
  3. W zakładce: „Zgłoś film” podać link do wstawionego filmiku wraz z mailem, na który ma zostać wysłana informacja o akceptacji zgłoszenia.

Prace konkursowe mogą nadsyłać wszystkie pełnoletnie osoby, które są posiadaczami urządzeń firmy TECH. Filmiki mogą być dowolnej długości, nie ma też ograniczenia co do ilości przesłanych materiałów. W konkursie liczy się kreatywność i zaangażowanie. Przez cały okres trwania zabawy można udostępniać filmik znajomym i zbierać głosy na swoją pracę konkursową.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Multimedialny tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB trafi w ręce tego uczestnika, którego filmik uzyska najwięcej wyświetleń, a 4-calowy telefon Apple iPhone SE 16 GB do osoby, która zdaniem Jury przygotowała najciekawszy materiał.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 8 września 2016 roku w samo południe. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://www.techsterowniki.pl/konkurs

W razie dodatkowych pytań albo problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy na adres: rzecznik@techsterowniki.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

———-Aktualizacja 15.09.2016————-

I. Wyniki części konkursowej – na najlepszy film wg TECH

Komisja oceniła nadesłane prace pod kątem pomysłowości, kreatywności, oryginalności oraz zgodności z regulaminem. Jako, że poziom był bardzo wysoki, firma TECH Sterowniki oprócz nagrody głównej postanowiła przyznać wyróżnienia dla 2 osób:

1 miejsce: film – Jarek i ST-280 za zabawne i pomysłowe podejście do prezentacji. Nagroda: iPhone SE
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=yfzFpsD22hw

2 miejsce: film – Sterowników TECH używa każdy… : Za profesjonalne wykonanie i oryginalną wierszowaną formę. Nagrodą jest cały zestaw WiFi 8s na dwa pomieszczenia (2 bezprzewodowe czujniki C-8 r + 2 bezprzewodowe siłowniki STT-868)
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=URryYOqc9Sk

3 miejsce: film – Dziecinnie proste. Za fantastyczne przekazanie idei prostoty obsługi urządzenia ST-280. Nagrodą jest najnowszy model sterownika ST-283 C.
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=65Jj2l2QsMQ

II. Wyniki części konkursowej – na wyświetlenia

Komisja oceniła zgodność z regulaminem ustalając ostateczną kolejność.

1 miejsce: Dom lepszy z TECH STEROWNIKI. Film zdobył ponad 10 000 wyświetleń. Nagroda: Tablet Lenovo Yoga Tab 3
Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=IWq2hbQY6Jg

Wszystkie filmy konkursowe można obejrzeć tutaj: http://www.techsterowniki.pl/konkurs/filmiki

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych edycji. Szczegóły już wkrótce!

Pozdrowienia
Komisja konkursowa
TECH Sterowniki

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.