Nowe katalogi produktów na 2016 rok już dostępne

Nowe katalogi produktów na 2016 rok już dostępne

Miło nam poinformować Państwa, że na naszej stronie internetowej oraz w wersji drukowanej dostępne są już nowe katalogi produktów do sterowania ogrzewaniem na 2016 rok. Zaprezentowaliśmy w nich nasze najpopularniejsze sterowniki dedykowane różnym systemom ogrzewania, wzbogacone o liczne nowości wprowadzone do sprzedaży w ostatnich miesiącach. Po raz pierwszy wydaliśmy też osobny katalog prezentujący produkty do ogrzewania podłogowego.

16362,katalog-new-2016png

W nowym katalogu na 2016 rok asortyment naszej firmy został przedstawiony w przyjaznej dla użytkownika szacie graficznej. Nowością w sposobie prezentacji są przejrzyste tabele, w których zebraliśmy najważniejsze parametry techniczne poszczególnych urządzeń jak wymiary sterownika, dokładność pomiaru itp.

Każdy z produktów przedstawiliśmy pod kątem funkcjonalności, wyposażenia i zasad działania. Informacje tekstowe wzbogacają liczne wizualizacje w postaci zdjęć, schematów instalacji oraz ikon informujących o możliwościach danego sterownika.

Dla wygody użytkownika specyfika każdej grupy produktów została rozpisana w oddzielnym materiale. W wyniku tego powstały cztery osobne katalogi prezentujące kolejno: sterowniki do instalacji, regulatory pokojowe, sterowniki do kotłów oraz sterowniki do ogrzewania podłogowego.

Co nowego w katalogach?

W ofercie produktowej, oprócz dotychczas dostępnych sterowników znalazły się nowe urządzenia oraz nowe funkcjonalności.

W katalogu dotyczącym regulatorów pokojowych warto zwrócić uwagę na trzy nowe funkcje dostępne w regulatorach pokojowych z serii ST-290, ST-292 i R-6s.

W tegorocznej ofercie nowością są też regulatory pokojowe dwustanowe ST-294, z komunikacją przewodową (ST-294v1) i bezprzewodową (ST-294v2). Każdy z nich umożliwia sterowanie temperaturą przy pomocy przycisków: „+” oraz „–”, z dokładnością do 0,1°C. Obydwa modele dostępne są w sprzedaży w kolorze czarnym oraz białym.

Przeglądając katalogi warto zwrócić uwagę na dwa dedykowane do instalacji regulatory pokojowe: ST-8s i WiFi 8s. Obydwa urządzenia posiadają komunikację bezprzewodową i przeznaczone są do obsługi siłowników elektrycznych STT-868. Każdy z nich umożliwia utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniach (z pomocą siłowników) aż w 8 strefach grzewczych. Dodatkowo regulator pokojowy WiFi 8s pozwala na zarządzanie systemem z poziomu aplikacji webowej emodul.eu.

Wszystkim tym, którzy dążą do jeszcze bardziej komfortowego zarządzania systemem grzewczym można polecić WiFi RS – dostępny w ofercie moduł WiFi, umożliwiający zdalną kontrolę pracy listw montażowych do zaworów termostatycznych, edycję temperatur w danej strefie czy definiowanie harmonogramów tygodniowych. WiFi RS posiada te same funkcjonalności co moduły internetowe ST-505 i ST-507. Różnica polega na tym, że nie potrzebuje przewodowego połączenia z routerem. Dużym atutem modułu WiFi RS jest fakt, że urządzenie można podłączyć zarówno do sterowników kotlarskich oraz instalacyjnych, obsługiwanych przez moduł ST-505, jak i listw do sterowania ogrzewaniem podłogowym (którymi można zarządzać z wykorzystaniem ST-507).

Nowym, godnym polecenia produktem jest też WiFi PK, czyli moduł WiFi do sterowania dowolnym urządzeniem grzewczym przez Internet. Dzięki temu, że urządzenie umożliwia zdalną zmianę temperatury w pomieszczeniu to pełni niejako funkcję „internetowego regulatora pokojowego”. Urządzenie grzewcze jest uruchamiane w sytuacji, gdy temperatura w pomieszczeniu jest niższa niż zadana. Wszelkie zmiany w pracy urządzenia są rejestrowane w module internetowym emodul.eu.

Największą, tegoroczną nowością jest jednak powstanie osobnego katalogu dedykowanego produktom do ogrzewania podłogowego. Sterowniki siłowników termoelektrycznych, prezentowane w ubiegłym roku w katalogu produktów do instalacji zyskały nowe nazewnictwo oraz funkcjonalności. Podstawę systemów sterowania ogrzewaniem podłogowym stanowią cztery serie 5, 6, 7, 8.

  • L5 – przewodowy sterownik zaworów termostatycznych (dawny ST-265)
  • L6 – bezprzewodowy sterownik zaworów termostatycznych (dawny ST-266/268)
  • L7 – przewodowy sterownik zaworów termostatycznych z internetem (dawny ST-263)
  • L8 – bezprzewodowy sterownik zaworów termostatycznych z internetem (dawny ST-2640)

Każdy sterownik został przedstawiony pod kątem możliwości rozbudowy systemu (w zależności od systemu: regulatory pokojowe, siłowniki, panel kontrolny, moduł WiFi, itp.).

Nowym rozwiązaniem jest również system do sterowania ogrzewaniem w hotelu lub pensjonacie. Dzięki niemu administrator ma możliwość podglądu i regulowania parametrów w różnych strefach grzewczych, które są pogrupowane według określonych statusów. W poszczególnych strefach istnieje możliwość regulacji temperatury w każdej godzinie i ustawienia stanu: wolny, zajęty, ochrona, praca ręczna.

Katalogi w wersji elektronicznej są dostępne do pobrania tutaj: http://www.techsterowniki.pl/pl/centrum-prasowe/materialy/

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.