WiFi PK

Moduł WiFi

Opis produktu

Moduł WiFi – do sterowania dowolnym urządzeniem grzewczym poprzez Internet

Funkcje realizowane przez sterownik

  • wyjście przekaźnikowe NO/NC (np. do sterowania urządzeniem grzewczym, który załączany jest według potrzeby dogrzania pomieszczenia)
  • wbudowany czujnik temperatury
  • jeden czujnik zewnętrzny przewodowy C-7 p
  • możliwość wyboru czujnika pracy modułu (wbudowany, zewnętrzny lub dwa równocześnie)Nadzór przez aplikację webową www.emodul.pl

WiFi-PK-ST-5060

Aplikacja eModul dostępna do pobrania ze sklepu Google Play

eModul QR-01

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pliki do pobrania

Deklaracje zgodności

Karta gwarancyjna

Systemy sterowania

KONFIGURATOR

Dobierz system do sterowania
ogrzewaniem w Twoim domu

Zobacz więcej

Znajdź najbliższego dystrybutora

GDZIE KUPIĆ
NASZE PRODUKTY

Sprawdź naszą sieć dystrybucji

Zobacz więcej