M-9 R

PRZEWODOWY PANEL KONTROLNY Z MODUŁEM WiFi (montaż podtynkowy)

  • Opis produktu

Funkcje:

Rejestracja stref, zmiana parametrów dla każdej strefy (ustawienia Harmonogramów, temperatury zadanej), możliwość wł/wył strefy, ustawienie Daty i Godziny w całym zestawie, wygaszacz ekranu, budzik, blokada ekranu, komunikacja WiFi (możliwość zarządzania przez platformę eModul)


Łatwy montaż podtynkowy w puszce elektrycznej (ø60mm).
Zasilanie: 230V 50Hz,
Wymiar: 124 x 83 x 16 mm

Opis funkcji i wyposażenia sterowników aktualny tylko i wyłącznie z produktami dostępnymi w danym roku kalendarzowym. W celu potwierdzenia posiadanych możliwości danego sprzętu należy kontaktować się z działem techniczno-serwisowym firmy TECH STEROWNIKI.

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. k. zastrzega sobie prawo wprowadzania bez uprzedzenia zmian parametrów technicznych, wyposażenia i specyfikacji oferowanych towarów. Zawarte na stronie wszelkie informacje, w szczególności zaprezentowane fotografie, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 4 ust. 3 i 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (dalej „Ustawa”), a także nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Rozbudowa

Sterownik główny

L-9 R

L-9 R

Przewodowy sterownik siłowników termostatycznych (8 sekcji)
L-9

L-9

Przewodowy sterownik siłowników termostatycznych (8 sekcji)