Kariera

Inżynier Automatyk / Elektryk / Projektant

Inżynier Automatyk/Elektryk/Projektant

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: automatyka przemysłowa lub elektronika/elektryka, energetyka
  • znajomość sterowników PLC (główni producenci – SAIA, SIEMENS…) będzie dodatkowym atutem
  • uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
  • uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektryki i automatyki będą dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy i tworzenia dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i automatyki
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych
  • znajomość zagadnień odnośnie napędów elektrycznych (silniki asynchroniczne, przetwornice częstotliwości)
  • znajomość zagadnień dotyczących rozdzielnic zasilających i sterujących, umiejętność projektowania
  • znajomość języka angielskiego (niemieckiego)
  • mile widziana znajomość zagadnień automatyki w zakresie wentylacji
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, wykonawczej i ofertowej w zakresie instalacji AKPiA systemów.
  • uczestnictwo w pracach projektowych i badawczych.
  • kierowanie oraz koordynacja międzybranżowa prac w zakresie AKPiA systemów wentylacyjnych na obiektach
  • uczestnictwo w projektowaniu, rozruchu, kalibracji, konserwacji instalacji
  • wykonywanie na polecenie przełożonych innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami.

Od kandydatów oczekujemy poza tym:

  • zaangażowania,
  • dobrej organizacji pracy,
  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • dyspozycyjności,

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@techsterowniki.pl
lub skorzystać z formularza rekrutacyjnego Formularz
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego zgodnie z regulaminem https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin”