Kariera

Fakturzystka/Fakturzysta

Miejsce pracy: Andrychów

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedaży krajowej, zagranicznej, za usługi transportowe oraz kompletowanie dokumentów w tym zakresie,
  • Wystawianie faktur korygujących do sprzedaży na podstawie reklamacji, dokumentów zwrotu, rabatów,
  • Wystawianie faktur proforma,
  • Kontrola nad obiegiem dokumentacji sprzedażowej,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Kontakt z klientem,
  • Bieżące kontrolowanie rozrachunków,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w fakturowaniu (warunek konieczny),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobry,
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ekonomiczne (Rachunkowość, Finanse, Zarządzanie),
  • Praktyczna znajomość aplikacji Excel,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Comarch XL,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, dokładność i sumienność,
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia,

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@techsterowniki.pl
lub skorzystać z formularza rekrutacyjnego Formularz
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego zgodnie z regulaminem https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin”