Kariera

Backend Developer

Ruby ****
Go ****
SQL ****

Miejsce pracy w siedzibie firmy lub oddziale:

Siedziba firmy: Wieprz k. Andrychowa, ul. Biała Droga 31
Oddział firmy: Bielsko-Biała ul. Bolesława Prusa 61, Kraków ul. Skawińska 5

Wymagania:

  • Minimum dwa lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z języków: Ruby, Python lub Go
  • Dobra znajomość SQL
  • Znajomość środowiska Linux na poziomie administratora
  • Dobra znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość zagadnień sieciowych: TCP/IP, LAN, VPN
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach IoT, znajomość protokołów komunikacyjnych np. MQTT
  • Znajomość narzędzi do zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes
  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikrousługi
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów rozwoju, wdrożenia i testowania oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w dziedzinach: Intert of Things, Smart Home

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (50/50)
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@techsterowniki.pl
lub skorzystać z formularza rekrutacyjnego Formularz
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego zgodnie z regulaminem https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin”