Regulatory dedykowane do instalacji

Regulatory dedykowane do instalacji

Odpowiedzią na silną potrzebę wygodnego i intuicyjnego zarządzania temperaturą w pomieszczeniach są nowoczesne systemy bezprzewodowe. Ich montaż oraz konfiguracja jest sprawniejsza i szybsza niż systemów przewodowych i nie wymaga ingerencji w konstrukcję budynku. Mając na uwadze te potrzeby użytkowników, firma TECH Sterowniki wprowadziła na rynek funkcjonalne regulatory pokojowe do instalacji. Montaż regulatorów pozwala na inteligentne utrzymanie zadanej temperatury w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Regulatory pokojowe do instalacji to nowoczesne systemy bezprzewodowe przeznaczone są do zarządzania pracą zamontowanych na grzejnikach siłowników elektrycznych. Każdy regulator pokojowy do instalacji może sterować pracą siłowników elektrycznych rozmieszczonych w 8 strefach grzewczych (w tym aż do 6 siłowników w każdej strefie). Regulatory pokojowe do instalacji mogą pracować w różnych trybach pracy i dzięki temu lepiej dopasowywać temperaturę do preferencji użytkowników. Nowoczesne regulatory pokojowe to jednak nie tylko dopracowane do perfekcji systemy bezprzewodowe, ale także urządzenia, które charakteryzują się estetycznym wyglądem. Pod względem wizualnym regulatory pokojowe do instalacji wyróżnia nowoczesna stylistyka oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia.

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.