Do instalacji

Do instalacji
i-2

i-2

Sterownik do instalacji
i-3

i-3

Sterownik do instalacji
STZ-120

STZ-120

Siłownik zaworu mieszającego

Nowoczesny i energooszczędny dom wymaga posiadania kilku alternatywnych źródeł ciepła. Aby można jednak było mówić o prawdziwych oszczędnościach, potrzebny jest jeden system, który nimi zarządza. Sterowniki do instalacji grzewczych firmy TECH pozwalają na efektywne i sprawne sterowanie instalacją z wieloma źródłami ciepła (np.: kolektorami słonecznymi i kotłem c.o.), a dzięki tej integracji zmniejsza się poziom zużycia energii. Zastosowanie sterowników w instalacji ułatwia obsługę wszystkich urządzeń, oszczędza czas, pieniądze i zapewnia pełny komfort cieplny.

 

Sterowniki do instalacji – zasada działania

Sterowniki do instalacji pozwalają na jednoczesne podłączenie kilku źródeł ciepła (do trzech zaworów mieszających i dwóch zaworów dodatkowych) i kilku regulatorów pokojowych (dzięki temu możliwe jest programowanie różnych poziomów temperatur w różnych pomieszczeniach). Dodatkowo, sterowniki do instalacji TECH umożliwiają podłączenie innych funkcji – takich jak oświetlenie czy zraszacze. Wszystkie sterowniki wyposażone są w wygodny duży wyświetlacz dotykowy LCD i mają złącze USB.

Zamów newsletter!

Chcę otrzymywać newsletter (rezygnacja możliwa w każdej chwili)

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.