Bezprzewodowe siłowniki elektryczne STT-868 i STT-869 – rewolucyjny sposób sterowania ogrzewaniem


STT-869

STT-869

Bezprzewodowy siłownik elektryczny STT-869
STT-868

STT-868

Bezprzewodowy siłownik elektryczny

Powiązane informacje prasowe:


Nowe modele sterowników do ogrzewania grzejnikowego

Nowe modele sterowników do ogrzewania grzejnikowego

Oferta sterowników do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowych firmy TECH Sterowniki wzbogaciła się o dwa nowe urządzenia: regulator WiFi 8S mini oraz siłownik STT-869. Minimalistyczny design oraz pełna funkcjonalność urządzeń sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem wspierającym zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach.

Zobacz więcej
Przełom w zarządzaniu ogrzewaniem w obiektach turystycznych

Przełom w zarządzaniu ogrzewaniem w obiektach turystycznych

Goście narzekają na przegrzane lub niedogrzane pomieszczenia w Twoim obiekcie turystycznym? Negatywne zdanie na temat temperatury przekłada się na wspomnienia i opinie o całym obiekcie? Jest prosty sposób na to, by temu zaradzić: zamontować nowoczesny system do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowym. Dzięki niemu z poziomu recepcji można kontrolować i edytować temperaturę w każdym pomieszczeniu z osobna, gwarantując gościom pełny komfort cieplny, a sobie niższe koszty ogrzewania.

Zobacz więcej
Przygotuj się do sezonu grzewczego ze Zbigniewem Urbańskim

Przygotuj się do sezonu grzewczego ze Zbigniewem Urbańskim

Wielkimi krokami zbliża się sezon grzewczy. A razem z nim typowe problemy związane z ogrzewaniem: za ciepło, za zimno, zbyt wysokie rachunki. Można temu jednak łatwo zaradzić. Wystarczy zamontować na grzejnikach nowoczesne siłowniki do zaworów grzejnikowych i sterować nimi bezprzewodowo. Zobacz, jak zrobił to Zbigniew Urbański. Sprawdź, czego potrzebujesz, by w nowym sezonie grzewczym zarządzać ogrzewaniem łatwiej, szybciej i wydajniej.

Zobacz więcej
Steruj ogrzewaniem grzejnikowym bezprzewodowo z WiFi 8S lub ST-8S

Steruj ogrzewaniem grzejnikowym bezprzewodowo z WiFi 8S lub ST-8S

Montaż systemu do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowym jest jednym z najprostszych sposobów na zracjonalizowanie zużycia energii w swoim domu. Sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym pozwala uniknąć zarówno niedogrzania, jak i przegrzania pomieszczeń, a zatem zmniejszyć koszty ogrzewania i uzyskać wysoki poziom komfortu cieplnego.

Zobacz więcej

Powiązane wpisy blogowe:


Jak przygotować grzejniki i centralne ogrzewanie do sezonu grzewczego?
Sterowniki do ogrzewania grzejnikowego   |   Porady   |   TECH   |   09.10.2018
Jak przygotować grzejniki i centralne ogrzewanie do sezonu grzewczego?
Jak przygotować grzejniki i centralne ogrzewanie do sezonu grzewczego?Sprawdź, jak za pomocą kilku prostych czynności można przygotować grzejniki i centralne ogrzewanie do sezonu grzewczego. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek w czasie pierwszego uruchomienia instalacji.
Nowoczesne sterowanie ogrzewaniem w pokojach hotelowych
Nasze produkty   |   Sterowniki do ogrzewania grzejnikowego   |   TECH   |   20.07.2018
Nowoczesne sterowanie ogrzewaniem w pokojach hotelowych
Nowoczesne sterowanie ogrzewaniem w pokojach hotelowychZbyt wysoka a może zbyt niska temperatura w pokojach gościnnych? Jest prosty sposób na to, by temu zaradzić: montaż nowoczesnego systemu do zarządzania ogrzewaniem grzejnikowym.
Jak wyregulować grzejniki?
Sterowniki do ogrzewania grzejnikowego   |   Porady   |   TECH   |   31.10.2016
Jak wyregulować grzejniki?
Jak wyregulować grzejniki?Rozważne sterowanie ogrzewaniem grzejnikowym to klucz do uzyskania pożądanego komfortu cieplnego i oszczędności. Najprościej taki efekt można uzyskać, montując siłowniki elektryczne do grzejników, a następnie zarządzając ich pracą. Żeby system działał efektywnie, grzejniki muszą być przede wszystkim sprawne. Jeśli w naszym domu niektóre z nich są bardzo gorące, podczas gdy inne letnie, a powodem nie jest zapowietrzenie to znak, że być może nastawienie wstępne nie jest prawidłowe. Aby odpowiednio ustawić ilość napływającej wody do grzejników, wykonuje się tzw. kryzowanie, czyli regulację wstępną
Ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe w jednej instalacji – czy taka współpraca jest możliwa?
Sterowniki do ogrzewania podłogowego   |   Sterowniki do ogrzewania grzejnikowego   |   Porady   |   TECH   |   20.10.2016
Ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe w jednej instalacji – czy taka współpraca jest możliwa?
Ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe w jednej instalacji – czy taka współpraca jest możliwa?Grzejniki czy ogrzewanie podłogowe – takie pytanie zadaje sobie wielu inwestorów na etapie budowy domu. Bardzo często wybieranym rozwiązaniem nie tylko w nowych budynkach mieszkalnych, ale też biurowcach czy hotelach jest połączenie pracy obu systemów. Co jest najważniejszą zaletą ogrzewania grzejnikowego, a co przemawia za montażem podłogówki? Jak zsynchronizować pracę obu systemów, by efektem był odpowiedni komfort cieplny i jednocześnie oszczędność?
Jak poprawić komfort cieplny i zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?
Sterowniki do ogrzewania grzejnikowego   |   Porady   |   TECH   |   26.08.2016
Jak poprawić komfort cieplny i zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?
Jak poprawić komfort cieplny i zmniejszyć rachunki za ogrzewanie?Zdecydowana większość z nas ma świadomość tego, że aby zmniejszyć rachunki, trzeba oszczędzać. Nie wszyscy jednak wiedzą jak to robić. Warto pamiętać o tym, że optymalna temperatura w pomieszczeniach nie jest wartością stałą, ale jest różna w zależności od wielu różnych czynników, w tym od przeznaczenia pomieszczeń. Przykładowo dla kuchni optymalna temperatura komfortu cieplnego to ta utrzymująca się na poziomie 20°C, łazienki 23°C, a sypialni 19°C. Decydując się na montaż siłowników elektrycznych na grzejnikach, możemy precyzyjnie zarządzać temperaturą w pomieszczeniach w zależności od ich przeznaczenia, ale nie tylko. Co więcej, dzięki zaawansowanym technologicznie narzędziom dziś siłownikami możemy sterować bezprzewodowo.


Inteligentny bezprzewodowy siłownik elektryczny

Bezprzewodowy siłownik elektryczny firmy TECH Sterowniki to nowoczesne urządzenie elektroniczne, które umożliwi pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu, w którym zostanie zamontowana. Dzięki bezprzewodowemu siłownikowi elektrycznemu można osiągnąć nie tylko komfort cieplny na co dzień, ale przede wszystkim oszczędności na ogrzewaniu, które mogą sięgnąć nawet 30%. Do wyboru są dwa modele: STT-868 oraz nowy – STT-869. Obydwa gwarantują niezawodną pracę, przy czym nowsze urządzenie pracuje ciszej, ma przycisk parowania zlokalizowany na zewnątrz, a zasilane bateriami gwarantuje nawet dwa lata niezawodnej pracy!


Pokaż więcejmniej