Sales department

Sales department

Sales Representatives: Abroad

Karel Stecker
Sales representatives Czech Republic
tel. +420 733 180 377
e-mail: karel.stecker@techsterowniki.pl

Andrzej Maciejczyk
Sales representatives Eastern Europe markets
tel. +48 607 809 077
e-mail: andrzej.maciejczyk@techsterowniki.pl

Jaroslav Kuca
Sales representatives Slovakia
tel. +421 915 793 964
e-mail: jaroslav.kuca@tech-reg.com

Sales department

Rafał Surma
Sales Director
e-mail: surma@techsterowniki.pl

Mariusz Kolonko
Sales Department Manager
e-mail: kolonko@techsterowniki.pl

Adam Matusiak
Kierownik działu eksportu
tel. +48 665 650 781
e-mail: matusiak@techsterowniki.pl

Marta Żydek
Buyer
e-mail: marta.zydek@techsterowniki.pl



Procurement of goods should be directed to: zamowienia@techsterowniki.pl

 


Partnerzy handlowi:

Tóth Attila
Partner handlowy Węgry
tel. +36 70 362 48 93
e-mail: info@tech-reg.hu

 

Lucian Hercut
Partner handlowy Rumunia
tel. +40 766 421 174
e-mail: lucian.hercut@tech-controllers.ro

Zamów newsletter!

Zgadzam się z regulaminem newslettera

Email marketing powered by FreshMail

Szanujemy Twoją prywatność. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z dalszego otrzymywania wiadomości. Zapisując się do newslettera akceptujesz Regulamin

Jeśli chcesz otrzymywać praktyczne porady, najświeższe informacje o naszych produktach oraz ważnych wydarzeniach z życia firmy to zapisz się do newslettera. Nie spamujemy – wysyłamy tylko wartościowe treści.