Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH - wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

Firma TECH Sterowniki zaprasza wszystkich do udziału w konkursie, w którym do wygrania są: tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB oraz smartfon Apple iPhone SE 16, o łącznej wartości 3500 zł. Aby móc walczyć o cenne nagrody należy nagrać krótki film prezentujący w oryginalny sposób urządzenie firmy TECH. Konkurs trwa od 1 sierpnia do 8 września 2016 roku.

Wakacyjny konkurs dla posiadaczy urządzeń firmy TECH - wygraj iPhone’a lub tablet Lenovo

 Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  1. Nagrać swoim smartfonem, aparatem lub kamerą krótki film, w którym w niebanalny sposób zostanie zaprezentowane urządzenie firmy TECH.
  2. Wgrać filmik na YouTube, dodając w tytule hasło: „Konkurs TECHnologicznie nakręceni”, a w opisie filmiku link prowadzący do strony konkursowej: https://www.techsterowniki.pl/konkurs/.
  3. W zakładce: „Zgłoś film” podać link do wstawionego filmiku wraz z mailem, na który ma zostać wysłana informacja o akceptacji zgłoszenia.

Prace konkursowe mogą nadsyłać wszystkie pełnoletnie osoby, które są posiadaczami urządzeń firmy TECH. Filmiki mogą być dowolnej długości, nie ma też ograniczenia co do ilości przesłanych materiałów. W konkursie liczy się kreatywność i zaangażowanie. Przez cały okres trwania zabawy można udostępniać filmik znajomym i zbierać głosy na swoją pracę konkursową. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Multimedialny tablet Lenovo Yoga Tab 3 16 GB trafi w ręce tego uczestnika, którego filmik uzyska najwięcej wyświetleń, a 4-calowy telefon Apple iPhone SE 16 GB do osoby, która zdaniem Jury przygotowała najciekawszy materiał. Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu mija 8 września 2016 roku w samo południe. Szczegóły i regulamin konkursu znajduje się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/konkurs/ W razie dodatkowych pytań albo problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy na adres: rzecznik@techsterowniki.pl Zapraszamy do wspólnej zabawy!

----------Aktualizacja 15.09.2016-------------

I. Wyniki części konkursowej - na najlepszy film wg TECH Komisja oceniła nadesłane prace pod kątem pomysłowości, kreatywności, oryginalności oraz zgodności z regulaminem. Jako, że poziom był bardzo wysoki, firma TECH Sterowniki oprócz nagrody głównej postanowiła przyznać wyróżnienia dla 2 osób: 1 miejsce: film - Jarek i ST-280 za zabawne i pomysłowe podejście do prezentacji. Nagroda: iPhone SE Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=yfzFpsD22hw 2 miejsce: film - Sterowników TECH używa każdy... : Za profesjonalne wykonanie i oryginalną wierszowaną formę. Nagrodą jest cały zestaw WiFi 8s na dwa pomieszczenia (2 bezprzewodowe czujniki C-8 r + 2 bezprzewodowe siłowniki STT-868) Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=URryYOqc9Sk 3 miejsce: film - Dziecinnie proste. Za fantastyczne przekazanie idei prostoty obsługi urządzenia ST-280. Nagrodą jest najnowszy model sterownika ST-283 C. Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=65Jj2l2QsMQ II. Wyniki części konkursowej - na wyświetlenia Komisja oceniła zgodność z regulaminem ustalając ostateczną kolejność. 1 miejsce: Dom lepszy z TECH STEROWNIKI. Film zdobył ponad 10 000 wyświetleń. Nagroda: Tablet Lenovo Yoga Tab 3 Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=IWq2hbQY6Jg Wszystkie filmy konkursowe można obejrzeć tutaj: http://www.techsterowniki.pl/konkurs/filmiki Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych edycji. Szczegóły już wkrótce! Pozdrowienia Komisja konkursowa TECH SterownikiAutor:
rzecznik@techsterowniki.pl
Załączniki:
notak-top.png