Budowa domu 2017 – nowa ankieta firmy TECH Sterowniki

Raporty   |   TECH   |   29.05.2017


Firma TECH Sterowniki zaprasza wszystkich internautów do wzięcia udziału w ankiecie na temat budownictwa w Polsce w 2017 roku. W ankiecie skupiliśmy się m.in. na typach budowanych domów, kwestiach finansowych, planach dotyczących doboru i montażu instalacji grzewczej oraz jej późniejszej eksploatacji. Na końcu ankiety znajduje się także specjalne, nieobowiązkowe pytanie konkursowe, a autor najlepszej odpowiedzi na nie otrzyma w nagrodę nowoczesny regulator pokojowy dwustanowy ST-292v3 z czujnikiem temperatury podłogi.

Budowa domu – poważna inwestycja

Budowa własnego domu to przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko dużych nakładów czasowych oraz finansowych, ale również podejmowania fundamentalnych decyzji, mających wpływ na późniejsze życie jej mieszkańców. Jedna z ważniejszych dotyczy doboru oraz eksploatacji instalacji grzewczej. Wysoki komfort cieplny, wygoda użytkowania oraz oszczędności to cele, które pragnie osiągnąć każdy inwestor. Do wyboru są zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne źródła ogrzewania. Pytanie, jakie rozwiązania najczęściej wybierają Polacy na etapie budowy domu i dlaczego? Aby to sprawdzić, przygotowaliśmy ankietę na temat budownictwa w Polsce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartymi w niej pytaniami i udzielenia na nie odpowiedzi. Mamy nadzieję, że razem uda nam się przygotować rzetelny obraz tego, jakie domy budują dziś Polacy.

O ankiecie

Głównym celem ankiety jest zbadanie preferencji Polaków dotyczących planowanej lub rozpoczętej już inwestycji, w tym tych związanych z instalacją grzewczą oraz jej zarządzaniem. Pytania zostały przygotowane tak, by odpowiedzi na nie zajęły nie więcej niż 10 minut. Ankieta jest w pełni anonimowa. Pragniemy, by odpowiedzi na pytania stały się zbiorem doświadczeń osób budujących domy i wskazówką, dla tych, którzy dopiero rozpoczynają inwestycję.

Raport z ankiety

Po zakończeniu ankiety, jej wyniki udostępnimy za darmo do pobrania na naszym blogu. Raport będzie dotyczył kluczowych aspektów związanych z budownictwem. Biorąc udział w tej ankiecie, mają Państwo realny wpływ na kształt tego, jaki obraz rynku budowniczego w Polsce wyłoni się z raportu.

Uwaga konkurs!

Podobnie jak w przypadku poprzedniej ankiety jej przebieg łączymy konkursem. Tym razem do wygrania jest nowoczesny regulator pokojowy ST-292v3 z czujnikiem podłogi, który pomoże utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu, w którym będzie zamontowany. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy w kilku zdaniach uzasadnić, dlaczego właśnie Ty powinieneś wygrać nowoczesny regulator firmy TECH Sterowniki.

Szczegółowe informacje na temat zasad udziału w badaniu oraz bezpośredni link do ankiety znajdują się na stronie: https://www.techsterowniki.pl/ankieta-dla-budujacych-dom/

Odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie oraz nieobowiązkowe pytanie konkursowe będziemy zbierać do 31 lipca 2017 roku. Planujesz budowę własnego domu? A może już rozpocząłeś budowę? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to weź udział w badaniu!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?


Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy zapisać się do newslettera!Twój komentarzKomentarze

Brak komentarzy