Budowa domu 2017 - ankieta firmy TECH Sterowniki


Budowa domu 2017 - ankieta firmy TECH Sterowniki

Budowa domu 2017 - ankieta firmy TECH Sterowniki

Firma TECH Sterowniki zaprasza wszystkich budujących lub planujących budowę domu do wzięcia udziału w naszej internetowej ankiecie. Jej głównym celem jest określenie preferencji Polaków dotyczących planowanej lub rozpoczętej już inwestycji, w tym związanych z instalacją grzewczą oraz jej zarządzaniem. Badanie umożliwi nam lepsze zrozumienie rynku i potrzeb klientów. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 10 minut.

Dodatkowo każdy, kto odpowie na zawarte w ankiecie nieobowiązkowe pytanie konkursowe, może wygrać nowoczesny regulator pokojowy ST-292v3 z czujnikiem temperatury podłogowej!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Nagroda w konkursie

Regulator pokojowy ST-292 v3

Do wygrania jest nowoczesny regulator pokojowy ST-292v3 z czujnikiem podłogi, który pomoże utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu, w którym będzie zamontowany. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy w kilku zdaniach uzasadnić, dlaczego właśnie Ty powinieneś wygrać nowoczesny regulator firmy TECH Sterowniki.

Regulator pokojowy typu ST-292 jest przeznaczony do sterowania urządzeniem grzewczym (np. piecem gazowym, olejowym, elektrycznym lub sterownikiem kotła). Regulator ten ma za zadanie utrzymywać zadaną temperaturę w mieszkaniu przesyłając sygnał do urządzenia grzewczego (rozwarcie styku) z informacją o dogrzaniu pomieszczenia do wymaganej temperatury.

Dowiedz się więcej o naszej firmie >>>
Sprawdź regulamin konkursu >>>