O konkursie

>> WYNIKI KONKURSU <<

 

Chcesz wygrać? Sprawdź jak zwiększyć swoją szansę na wygraną!

 

Wgrywając zdjęcie, postaraj się, by było ono przemyślane i dobrej jakości. Jeśli nawiążesz w ciekawy sposób do naszej firmy, to na pewno zyskasz dodatkowe punkty od Jury! Pomyśl, czy nie masz w domu naszego sterownika lub jakiegoś gadżetu albo, czy nie znasz instalatora, który mógłby pożyczyć Ci ciepły polar z naszym logo ;-). Takie zdjęcia liczą się podwójnie! A może zaskoczysz nas ciekawym skojarzeniem z naszą firmą?

 

Jeśli zdecydowałeś się na tekst, to nie ograniczaj się do jednego zdania, że ciepło to miłość/przytulanie/rodzina/najbliżsi. Użyj wyobraźni. Może napiszesz kreatywny wierszyk, w którym nawiążesz do naszych urządzeń? Może zabawna historyjka z Twojego życia umili czas Jury i w ten sposób wygrasz? Pokaż, że stać Cię na więcej!

 

Jeśli nakręciłeś filmik specjalnie na ten konkurs, to już jest bardzo dobrze! Jury na pewno przychylnie spojrzy na tych uczestników, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie ciekawego materiału. Znów zachęcamy do chociażby luźnego nawiązania do firmy TECH Sterowniki.


Zobaczcie, jak robili to uczestnicy poprzedniego Konkursu!

 

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy uwielbiają ciepło w swoim domu :-)

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Zapoznaj się z Regulaminem i pokaż nam Twój sposób na ciepło w swoim domu. Do konkursu można zgłaszać zdjęcia (maksymalnie 8), filmik na YouTube lub tekst. Formy zgłoszenia można także ze sobą łączyć (możesz więc zgłosić jednocześnie film, zdjęcia i tekst). Pamiętaj, że liczy się kreatywność, nietuzinkowe podejście do tematu i próba zauroczenia Jury :-)

Wejdź w zakładkę Zgłoś pracę, podaj niezbędne dane osobowe wraz z adresem mailowym oraz tytułem pracy. O zaakceptowaniu pracy zostaniesz poinformowany mailowo.  

 

Jak długo trwa konkurs?

Konkurs trwa do 19 lutego. Prace można zgłaszać przez cały czas trwania konkursu.

 

Nie mogę dodać pracy. Co robić?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu, skontaktuj się z nami pisząc maila na adres konkurs@techsterowniki.pl

Co jest do wygrania?

Nagrody to: konsola Sony PlayStation 4 Pro 1TB, czytnik e-booków Kindle 8 oraz, Syma X5SC z kamerą HD oraz pięć zestawów gadżetów (niespodzianki).