o konkursie

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób, które w swoim domu/mieszkaniu/miejscu pracy posiadają urządzenia firmy TECH Sterowniki. Mogą to być regulatory pokojowe, sterowniki do kotłów, czujniki temperatur lub inne dowolne urządzenie oznaczone logiem TECH.

 

Nie mam urządzenia TECH Sterowniki w domu, czy mogę wziąć udział?

Nic straconego – zaskocz nas swoją pomysłowością! Uruchom pokłady swojej kreatywności i wyróżnij swój materiał na tle innych zgłoszeń konkursowych. Pokaż nam, że chcesz wygrać!

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Chwyć swój telefon komórkowy, aparat lub kamerkę i zaprezentuj światu urządzenie firmy TECH Sterowniki. Pamiętaj, że prezentacja nie musi ograniczać się do kilku sekund, podczas których pokażesz nasz regulator pokojowy. Daj się ponieść fantazji i zaprezentuj, jak działa Twoje domowe ogrzewanie lub w inny niecodzienny sposób pokaż światu, że jesteś TECHnologicznie nakręcony. Film może być dowolnej długości. Możesz również zgłosić dowolną liczbę filmów.

Kiedy już nagrasz swój film, zamieść go na kanale YouTube i nie zapomnij użyć w opisie hasztagu #konkursTECH.
Następnie w zakładce Zgłoś film podaj link wraz z mailem, na który wyślemy informację o akceptacji Twojego zgłoszenia. Jeśli potrzebujesz inspiracji, to zobacz jak radzili sobie uczestnicy pierwszej edycji konkursu!

 

Jak długo trwa konkurs?

Konkurs trwa od 5 lipca do 25 września. Filmy można zgłaszać przez cały czas trwania konkursu.

 

Jakie nagrody można wygrać w konkursie?

Główną nagrodą w konkursie jest smartfon Apple iPhone 6S 32GB. Model wyposażony jest w wyświetlacz Retina HD o przekątnej 4,7 cala. Wbudowana kamera iSight (12 Mpx) z technologią Focus Pixels idealnie nadaje się do nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Z kolei funkcja Live Photos pozwala na uchwycenie na zdjęciach momentów przed i po wykonaniu zdjęcia. Klawiatura smartfona Apple iPhone 6S posiada technologię 3D Touch.

Uczestnik, który zajmie w konkursie II miejsce, otrzyma opaskę sportową Fitbit Charge 2. Urządzenie doskonale nadaje się do monitorowania aktywności fizycznej, mierzy m.in.: ilość zrobionych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie, oddech, tętno. Fitbit Charge 2 zapewnia również monitoring jakości naszego snu. Autor filmu z III miejsca zostanie nagrodzony opaską sportową Xiaomi Mi Band 2. Podobnie jak w przypadku opaski Fitbit Charge 2, model umożliwia monitorowanie parametrów naszej aktywności fizycznej i jakości snu.

Kolejne dwie nagrody, to markowe urządzenia firmy TECH Sterowniki: zestaw ST-8S + C-8 r + 2x STT-868 oraz regulator ST-292 v3. Urządzenia te pozwolą zwycięzcom na efektywne zarządzanie ciepłem we własnym domu. W konkursie zostaną również wyróżnione filmy, których twórcy otrzymają zestaw gadżetów firmy TECH Sterowniki. Pakiet obejmuje: plecak, power bank i kubek z logiem organizatora konkursu.

 

Nie mogę dodać filmów. Co robić?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkursu, skontaktuj się z nami pisząc maila na adres konkurs@techsterowniki.pl